Menu

Via twee wegen wordt de kwaliteit van ons onderwijs systematisch bewaakt. Allereerst adviseert een Programmaraad bestaande uit 8 leden met ruime ervaring in het hoger onderwijs de directeur over de breedte van het cursusprogramma (uiteenlopende thema’s en vakgebieden) en het niveau ervan (hedendaagse inzichten, ervaren en deskundige docenten, literatuur).

Deze programmaraad bestaat uit:

  • Ir. P.A.L.M. Hollants, Avans Hogeschool (voorzitter);
  • Mr. R. Tenge, Avans Hogeschool;
  • Prof. dr. A.A. van  Steenhoven, Technische Universiteit Eindhoven;
  • Dr. M. Willemsen Technische Universiteit Eindhoven;
  • Drs. K. Neervoort, Fontys Hogescholen;
  • Dr. D.A.C.M. van Roermund, Fontys Hogescholen;
  • Prof. dr. A. van Lenning, Tilburg University;
  • Prof. dr. A. J.J.M. Vingerhoets, Tilburg University.

Daarnaast worden alle cursussen geëvalueerd. Alle deelnemers kunnen via een evaluatieformulier via de email hun waardering kenbaar maken over de cursus die zij gevolgd hebben. Deze gegevens worden verwerkt en besproken met het bestuur van Sed Vitae en de betreffende docenten.

 

De resultaten:winter 2017voorjaar 2017zomer 2017najaar 2016
Responsepercentage71%59%61%63%
Voldeed de cursus aan de verwachtingen8,68,68,68,2
Deskundigheid van de docent9,69,69,49,4
Didactische vaardigheden van de docent999,08,8
Waardering cursusruimte/leslocatie8,67,68,47,2
Totaalwaardering van de cursus8,38,48,48,1
Inschrijven
{{course.title}}
Aanmelden nieuwsbrief
${error}
${success}
Ongeveer 1 keer per maand verzenden wij onze nieuwsbrief over lopende en nieuwe activiteiten. Wilt u op de hoogte blijven? Schrijf u dan hier in voor de nieuwsbrief.
Brochures
Ieder seizoen verschijnt er een nieuwe cursusbrochure met het actuele aanbod. U kunt ze hier doorbladeren.