Menu

Kwaliteitszorg

Via twee wegen wordt de kwaliteit van ons onderwijs systematisch bewaakt. Allereerst adviseert een Programmaraad bestaande uit 8 leden met ruime ervaring in het hoger onderwijs de directeur over de breedte van het cursusprogramma (uiteenlopende thema’s en vakgebieden) en het niveau ervan (hedendaagse inzichten, ervaren en deskundige docenten, literatuur).

Deze programmaraad bestaat uit:
  • Drs. J.A. (Han) van Osch, Avans Hogeschool;
  • Prof. dr. (Henk) Nijmeijer (voorzitter), Technische Universiteit Eindhoven;
  • Prof. mr. dr. ir. (Lambèr) Royakkers, Technische Universiteit Eindhoven;
  • Mr. M. (Michiel) Hopmans, Tilburg University;
  • Mevr. H.J.M. (Leny) Scheepers MA, Fontys Hogescholen;
  • Dr. R.A.W. (Rutger) van de Sande, Fontys Hogescholen
  • Drs. H.R.L.J.A.C (Has) Klerx, Tilburg University;
  • Drs. G.W. (Wim) de Haas, Avans Hogeschool.

Daarnaast worden alle cursussen geëvalueerd. Alle cursisten kunnen via een evaluatieformulier per email hun waardering kenbaar maken over de cursus die zij gevolgd hebben. Deze gegevens worden verwerkt en besproken met het bestuur van Sed Vitae, de programmaraad en de betreffende docenten.

De resultaten:Voorj.
2021
online
Zomer
2021

Najaar 2021
Winter
2022
Voorj.
2022
Zomer
2022
Najaar
2022
Winter
2023
Voorj.
2023
Zomer
2023
Responsepercentage76%71%60%63%63%66%65%67%67%69%
Voldeed de cursus aan de verwachtingen8,88,68.29,08,48,28,68,88,68,8
Deskundigheid van de docent9,89,49.49,89,69,29,29,69,49,6
Didactische vaardigheden van de docent9,09,08.69,48,88,68,69,48,69,0
Waardering cursusruimte/leslocatienvt8,47.28,27,08,47,28,87,28,4
Totaalwaardering van de cursus8,38,48.18,78,28,38,38,78,38,6

Brochures
Bekijk de flyer met het complete cursusaanbod zomer & najaar 2024.